Gizlilik Politikası

Başaran Hukuk Bürosu

BAŞARAN HUKUK BÜROSU

VERİ GİZLİLİĞİ

Başaran Hukuk Bürosu olarak, web sitemizi ziyaretinizden, büromuza ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgiden mutluluk duyarız. Biz, sizin özel bilgilerinizin korunması konusunu ciddiye almakta ve internet sitemizi ziyaretinizde kendinizi güvende hissetmeniz için gerekli önlemleri almaktayız. Kişisel bilgilerinizin işlenmesinde özel bilgilerinizin korunması, bizim önemle üzerinde durduğumuz bir konudur. Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında kaydedilen kişisel bilgiler Türk Hukuku kapsamında veri güvenliği kuralları doğrultusunda işlenmektedir.
Kişisel Verilerin Korunması Politikamızı inceleyebilirsiniz.

BAŞARAN HUKUK BÜROSU

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ

Başaran Hukuk Bürosu, Gerek mesleğimizi gerektirdiği özel gizlilik ilkeleri gerek Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasına uygun olarak ve internet sitemiz de KVKK adı altında yer alan Aydınlatma Metni kapsamında kişisel verileriniz müvekkil kaydı oluşturulması ve bu kapsamda; hizmetlerin sizlerin beğeni ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi amacıyla Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanuna uygun olarak işleneceğini taahhüt etmektedir.

Kişisel verilerinizin işlenmesi, korunması ve imhası için tüm kuralları ve ayrıntılı bilgiyi sitemizde yer alan aydınlatma metninde bulabilirsiniz. Aydınlatma metnimize www.basaran.av.tr linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PDF olarak indir